Čo je orgazmus

Čo je orgazmus? Odbornejšie povedané je to pohlavné vyvrcholenie, ktorého podstatou sú samovoľné sťahy panvového svalstva a svalstva orgánov v malej panve spojené s výrazným emocionálnym zážitkom. Presnejšiu definíciu pojmu orgazmus si môžete prečítať tu. Niektoré ženy zažijú vaginálny orgazmus vyvolaný dráždením vaginálneho otvoru, no veľká väčšina žien dokáže vyvrcholiť iba vďaka dráždeniu klitorisu. Samozrejme vplyv na ženský má množstvo faktorov. Jedným z najhlavnejších je ženská psychika. Na to aby žena dosiahla orgazmus je potrebné jej úplné uvoľnenie. Iba tak si to užije a zvýši šancu dosiahnuť orgazmus. Pokiaľ sa nevie uvoľniť, môže pomôcť takzvaná zmyselná erotika. Viac o zmyselnej erotike si prečítate po kliku na odkaz v predchádzajúcej vete. Týmto spôsobom sa dokáže uvoľniť a oddávať sexuálnym hrám.

Čo je orgazmus nevie mnoho žien

Množstvo žien nedokáže pri pohlavnom styku dosiahnuť orgazmus. Až 70% žien sa priznalo, že predstieralo orgazmus pri sexuálnom styku. Prečo? No predsa aby bol partner spokojný. Aby ho uistili že podal dobrý sexuálny výkon, alebo už to chceli mať za sebou. Len 30% žien sa vyjadrilo že nikdy ešte nepredstierali orgazmus. Ak patríte k ženám, ktoré nemôžu dosiahnuť orgazmus pri pohlavnom styku, určite vyskúšajte romantický večer v štýle zmyselnej erotiky. Sexi prádlo, masážny olej, vonné sviečky a blízkosť partnera. Nikde sa nenáhlite a vychutnávajte si každý dotyk partnera. Možno práve vtedy príde odpoveď na otázku čo je orgazmus.

Aj erotická pomôcka vám dá odpoveď na otázku čo je orgazmus

Ako bolo spomenuté v prvom odseku tohto článku, väčšina žien dokáže vyvrcholiť len vďaka dráždeniu klitorisu. Na klitoris je v ponuke sexshopov množstvo erotických pomôcok, no najlepšiu odozvu u žien majú pulzné, či sacie vibrátory. Vďaka nim veľká väčšina žien dosiahne orgazmus. Tento vibrátor pulzuje a jemne saje váš klitoris vďaka čomu vás zavedie do sveta vzrušenia, rozkoše a orgazmov. Vibrátor môžete využiť, keď partner nie je doma, no taktiež pri hrátkach spolu s partnerom. Spojte zmyselnú erotiku a pulzný vibrátor a zažijete dosiaľ nepredstaviteľnú rozkoš.

Sexshop Sexposta.sk

Stránka s erotickým obsahom

Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.
Mali ste už 18 rokov?

Tieto stránky sú určené len osobám starším ako 18 rokov. Pokiaľ ste ešte nedovŕšili vek 18 rokov opustite tieto stránky kliknutím na tlačidlo NIE.